Kujawy.media.pl
Portal Wydawnictwa Kujawy

Zawodnicy „Startu” najlepsi w okręgu

W dniach 24-26 marca w Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Okręgu Kujawsko-Pomorskiego w Boksie, w których Włocławski Klub Bokserski Start odniósł sukces. Drużynowo zawodnicy „Startu” zajęli pierwsze miejsce w okręgu.

Zawodniczki i zawodnicy zdobyli następujące medale: Chorążak Wiktoria, juniorka, waga 57 kg- l miejsce; Lewandowska Karolina, juniorka, waga 69 kg - l miejsce; Rogóż Daria, juniorka, waga 75 kg- l miejsce; Flaszak Weronika juniorka, waga +81 kg - l miejsce; Kłonowska Aleksandra, młodzieżowiec, waga 69 kg - l miejsce; Spoździał Adrian, junior, waga 64 kg - l miejsce; Winny Konrad, junior, waga 75 kg- l miejsce; Paśniewski Łukasz, junior, waga 81 kg - l miejsce; Ślendak Adrian, junior, waga 91 kg - l miejsce; Szablewski Radosław, młodzieżowiec, waga 75kg - l miejsce

Drugie miejsca zdobyli: Kolanowski Krystian, junior, waga 49 kg; Ślendak Kamil, młodzieżowiec, waga 91 kg. Trzecie miejsca: Rożek Mateusz, kadet, waga 57 kg; Karłowski Michał, junior, waga 81 kg.