Kujawy.media.pl
Portal Wydawnictwa Kujawy

Kraj i region

Wodny interes. Butelka wody na lotniskach - od 2 zł do 6.50

UOKiK, zaalarmowany przez pasażerów narzekających na wygórowane ceny wody w strefach wolnocłowych polskich lotnisk, poprosił zarządców portów lotniczych o szczegółowe dane na ten temat. Okazało się, że najtańsza woda jest w Rzeszowie i Lublinie; najdroższa - w Poznaniu i Katowicach.

Czytaj więcej...

Ziemia Michałowska – nr320

Kolejny numer miesięcznika ukazującego się w Brodnicy jest nietypowy, zawiera informacje także z sąsiednich gmin Pojezierza Brodnickiego.

Czytaj więcej...

Dziewięć dni pełnych muzyki, tańca, sztuki, odkrywania nowych smaków i poznawania kolorów nieba.

Kayah, Nosowska, L.U.C., Czesław Mozil, Katarzyna Groniec, Julia Pietrucha i… niebo - to tylko niektóre gwiazdy tegorocznego Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dziewięciodniowa impreza rusza już 3 czerwca, a huczne obchody zaplanowano nie tylko we Włocławku, który jest tegorocznym gospodarzem Święta, ale też w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu i wielu innych miejscowościach. Wydarzeniom patronuje Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Czytaj więcej...

Biskup Tadeusz Pieronek o religii smoleńskiej

 Wystąpienia prezesa PiS podczas miesięcznic smoleńskich nie mają charakteru religijnego.

Czytaj więcej...

Apteka dla aptekarza. Prezydent podpisał nowe prawo farmaceutyczne

Prezydent podpisał nowelizację prawa farmaceutycznego, zwaną "apteką dla aptekarza", która przewiduje m.in., że prawo otwierania nowych aptek będą mieli tylko farmaceuci oraz wprowadza ograniczenia demograficzne i geograficzne dla nowo tworzonych aptek.

Czytaj więcej...

Bilet do teatru za 500 groszy

13 maja, w całej Polsce, obchodzić będziemy po raz trzeci Dzień Teatru Publicznego. Wydarzeniu towarzyszy akcja „Bilet do teatru za 500 groszy”, w której uczestniczy również Kujawsko Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny.

Czytaj więcej...

Ostatnie wydania

Tu i Teraz. Gazeta Włocławka i powiatu nr 88

W naszej gminie Włocławek nr 46

Gazeta Aleksandrowska nr 123

Gazeta Ciechocińska nr 75

Ziemia michałowska nr 320

Najnowsze Video

Polub nas na Facebooku