Kujawy.media.pl
Portal Wydawnictwa Kujawy

Włocławek

Piosenki naszego dzieciństwa

1 czerwca o godz. 18.00 Centrum Kultury „Browar B.” zaprasza na „Piosenki naszego dzieciństwa". To koncert, na którym przypomnimy piosenki z popularnych programów telewizyjnych z lat 80-tych i 90-tych.

Sardynia, Malta i Cypr. W bibliotece opowieść o podróży

Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Arentowicza we Włocławku zaprasza w podróż na Sardynię, Maltę i Cypr. Przewodnikiem pod podróży będzie Wojciech Onyśków.

ANWIL wyróżniony na Targach PLASTPOL

Tradycją największych targów przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbywają się od 21 lat w Kielcach, jest wybór najatrakcyjniejszych wizualnie stoisk przygotowanych przez wystawców specjalnie na tę okazję. W tym roku w gronie wyróżnionych znalazł się ANWIL.

W Teatrze – ostra jazda…

Do czego zdolni są ludzie, którzy nienawidzą swej pracy? Do czego zdolne są osoby, które przebywają w towarzystwie pozbawionych i nienawidzących pracy? Wreszcie, do czego zdolni są ludzie z dnia na dzień pozbawieni pracy?

Zatrzymał się … na drzewie

52-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekając przed policjantami spowodował wypadek. Mundurowi ustalili również, że miał zakaz prowadzenia pojazdów do 2020 roku.

Motocyklowy patrol na drogach włocławskich - 141 kontroli

Włocławscy policjanci wraz ze swymi kolegami z KMP Toruń i KPP Inowrocław przeprowadzili wspólne działania na drogach krajowych i wojewódzkich. Były kontrole, posypały się mandaty.

Ostatnie wydania

Tu i Teraz. Gazeta Włocławka i powiatu nr 88

W naszej gminie Włocławek nr 46

Gazeta Aleksandrowska nr 123

Gazeta Ciechocińska nr 75

Ziemia michałowska nr 320

Najnowsze Video

Polub nas na Facebooku