Kujawy.media.pl
Portal Wydawnictwa Kujawy

Włocławek

Rusza sezon na miejskich kąpieliskach

W sobotę 24 czerwca rusza sezon na włocławskich kąpieliskach. Włocławianie tradycyjnie będą mogli korzystać z plaż nad jeziorami: Czarne i Wikaryjskie.

Żeglarski maraton na włocławskim zalewie (zdjęcia)

Na włocławskim zalewie zaroiło się od białych żagli, nie przypadkowo, bowiem w dniach od 16 do 18 czerwca żeglarze z całego kraju walczyli tu o prestiżowy tytuł Mistrza Polski w Długodystansowych Mistrzostwach Polski Jachtów Kabinowych ANWIL CUP 2017, przygotowanych i przeprowadzonych już po raz XIX przez włocławski YACHT CLUB ANWIL.

Marszałek nagrodził, a wśród laureatów włocławianie i kowalanie

Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbyła się 19 czerwca w CKK Jordanki w Toruniu. Są  to najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej.

Uczelnia dla seniorów - Medyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku (zdjęcia)

Słuchacze Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Włocławku zakończyli 19 czerwca br.  rok akademicki.  Uroczystość odbyła się w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku, gdzie wysłuchali także wykładu ”Prawo spadkowe”, będącego inauguracją nowego projektu  pn. „Kujawsko-Pomorskie Uniwersytety Trzeciego Wieku”.

Włamał się do domku…

Włocławscy policjanci zatrzymali 25-latka, który włamał się do domku i skradł różne rzeczy. Włamanie miało miejsce na osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku.

Dwa miesiące aresztu dla podpalacza

Włocławscy policjanci zatrzymali 43-latka, który w centrum Włocławka od roku podpalał kosze na śmieci, piwnice i samochody. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd zastosował wobec niego 2 miesiące aresztu.

Ostatnie wydania

Tu i Teraz. Gazeta Włocławka i powiatu nr 88

W naszej gminie Włocławek nr 46

Gazeta Aleksandrowska nr 123

Gazeta Ciechocińska nr 75

Ziemia michałowska nr 320

Najnowsze Video

Polub nas na Facebooku