Kujawy.media.pl
Portal Wydawnictwa Kujawy

Włocławek

Jaki ojciec, taki syn

Włocławscy kryminalni namierzyli sprawców włamania do kontenera gospodarczego, z którego skradli elektronarzędzia, a także usiłowania włamania do punktu usługowego. Do pierwszego przestępstwa doszło w czerwcu, do drugiego w lipcu. Okazało się, że włamywacze to ojciec z synem.

III Włocławski Piknik Historyczny (zdjęcia)

15 lipca na terenie przy Międzyosiedlowym basenie Miejskim (Słodowo) odbył się III Włocławski Piknik Historyczny, podczas którego uczestnicy mogli obejrzeć rekonstrukcje trzech bitew: Cudu nad Wisłą (1920r.), walk obronnych w rejonie Włocławka (1939r.), bitwy pod Brunette (z okresu wojny domowej w Hiszpanii, 1937r.), jak również kupić przedmioty związane z militariami, obejrzeć pojazdy wojskowe.

Włocławska policja zaprasza do honorowego oddania krwi

Honorowi dawcy krwi z włocławskiej komendy po raz kolejny organizują akcję poboru krwi. Policjanci i pracownicy policji zapraszają wszystkich, którym nie jest obojętne ludzkie życie i zdrowie do włączenia się w akcję.

Bezpłatne pogotowie maturalne z matematyki w PWSZ

Dla tych, którym nie powiodło się na maturze, w szczególności z matematyki, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa organizuje bezpłatne Pogotowie Maturalne, czyli cykl zajęć powtórkowych, dzięki którym będzie można przygotować się solidnie do egzaminu poprawkowego.

Fundacja ANWIL dla gmin w powiecie włocławskim

Mieszkańcy Brześcia Kujawskiego, Fabianek, Lubania i Gminy Włocławek będą mogli skorzystać ze wsparcia Fundacji ANWIL dla Włocławka. Decyzją Sądu Rejonowego w Toruniu organizacja rozszerzy obszar działania o gminy ościenne, a także uzyska status organizacji pożytku publicznego.

Quady dla włocławskich policjantów

Włocławscy policjanci otrzymali dwa nowe quady, których zakup w całości sfinansował Urząd Miasta Włocławek.

Ostatnie wydania

Tu i Teraz. Gazeta Włocławka i powiatu nr 89

W naszej gminie Włocławek nr 46

Gazeta Aleksandrowska nr 124

Gazeta Ciechocińska nr 76

Ziemia michałowska nr 320

Najnowsze Video

Polub nas na Facebooku