Kujawy.media.pl
Portal Wydawnictwa Kujawy

Włocławianka z brązowym medalem

Małgorzata Mirzejowska z Włocławka wywalczyła brązowy medal motorowodnych mistrzostw Polski w 2015 roku w klasie T-550.

Tegoroczne motorowodne mistrzostwa Polski składały się z cyklu trzech zawodów. Podczas inauguracyjnych majowych zawodów w Myśliborzu Mirzejowska uplasowała się na czwartym miejscu, w Skulsku zajęła trzecią pozycję, a w miniony weekend w Chełmży wywalczyła drugą lokatę.

W ostatecznej klasyfikacji Motorowodnych Mistrzostw Polski Gosia Mirzejowska zajęła trzecie miejsce i wywalczyła brązowy medal.
To duży sukces 18-letniej Mirzejowskiej, dla której udział w tegorocznych mistrzostwach Polski był debiutem w sportach motorowodnych.

Niedawno Gosia Mirzejowska zajęła piąte miejsce podczas rozegranych we Włocławku międzynarodowych motorowodnych mistrzostwach Europy w klasie T-550. Uczennica klasy III B Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Zespół Szkół Akademickich we Włocławku, zakwalifikowała się tym samym do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata, które rozegrane zostaną w przyszłym roku.