Kujawy.media.pl
Portal Wydawnictwa Kujawy

Bilet do teatru za 500 groszy

13 maja, w całej Polsce, obchodzić będziemy po raz trzeci Dzień Teatru Publicznego. Wydarzeniu towarzyszy akcja „Bilet do teatru za 500 groszy”, w której uczestniczy również Kujawsko Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny.

Tego dnia w kasie Teatru przy Żeglarskiej 8 odbywać się będzie promocyjna sprzedaż biletów za 5 zł na spektakl Gatunek Żeński*, który odbędzie się 17 maja o g. 19:00 w Sali Kameralnej w CKK Jordanki. Bilety po promocyjnej cenie będzie można zakupić jedynie w Dniu Teatru Publicznego, czyli 13 maja!
 
„Gatunek żeński” to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia napisana z feministycznej perspektywy, która w dowcipny i inteligentny sposób ośmiesza wojujący feminizm. Akcja sztuki dzieje się w eleganckim, wiejskim domu pisarki Margot Mason, autorki bestsellerów dla kobiet. Margot odwiedza jej wielbicielka – studentka Molly, której zamiary są jednak inne niż mogłoby się wydawać… Gdy zjawią się kolejni niespodziewani goście sytuacja komplikuje się. Czy w tym zamieszaniu uda się odpowiedzieć na odwieczne pytanie: czego tak naprawdę pragną kobiety?

Fot. Kujawsko Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny

Ostatnie wydania

Tu i Teraz. Gazeta Włocławka i powiatu nr 88

W naszej gminie Włocławek nr 46

Gazeta Aleksandrowska nr 123

Gazeta Ciechocińska nr 75

Ziemia michałowska nr 320

Najnowsze Video

Polub nas na Facebooku